NAUDINGOS IŠKASENOS

Alnitransa prekiauja įvairaus asortimento naudingomis iškasenomis. Visa žaliava randasi Zibalų g.- 51 B, Širvintų m., LT-19124 Širvintų r.


Turite klausimų? Išsamesnę informaciją suteiksime telefonu: +370 382 52 433, mob tel.: +370 610 03 323

 • AUGALINIS SLUOKSNIS

  Skirtas žalioms vejoms įrengti

  Žvyro ir kitų mineralinių medžiagų kaina labiausiai priklauso nuo jo transportavimo atstumo ir yra skaičiuojama kiekvienam atvejui individualiai. Nuolatiniams klientams ir didesniems užsakymams taikoma speciali kainodara, o pasirašius bendradarbiavimo sutartį, siūlomos patrauklios atsiskaitymo sąlygos.
  Esant poreikiui, žvyras, smėlis bei kitos mineralinės medžiagos gali būti pakraunamos į užsakovo transportą iš įmonės sandėlių Širvintose.
  Susisiekite su įmonės vadybininku, kuris atsakys į Jūsų klausimus, patars bei pateiks komercinį pasiūlymą konkrečiam atvejui.

 • GRUNTAS IR MOLIS

  skirtas žemės sklypų pakėlimui.

 • MEDŽIAGOS IŠ STATYBINIO LAUŽO (BETONO, PLYTŲ)

  Statybinio laužo skalda naudojama grunto sutvirtinimui, kelio dangos sutvirtinimui, tinka pakeičiant skaldą, kaip pigesne medžiaga, statybinių aikštelių paruošimui, statybinių kelių įrengimui, nuovažų įrengimams.

 • MOLIS

  Molis tinkamas plytoms, čerpėms, kokliams, keramikai gaminti.

 • SMĖLIS

  Gamtinis smėlis naudojamas šalčiui atsparaus sluoksniui įrengti, pamatų užpylimui, kelio dangos tiesimui, statybinių aikštelių įrengimui.

 • ŽVYRAS

  • Gamtinis žvyras;
  • Sijotas žvyras (frakcija 0-4 mm)
   Statybose žvyras dažniausiai naudojamas betono mišiniams maišyti, tai viena iš pagrindinių betono mišinio sudedamųjų dalių. Betono ir žvyro mišiniai ypač populiarūs pamatų užpylimui. Žvyras taip pat naudojamas kelių tiesimui bei sausinimui. Vandens nuleidimui nuo kelio naudojamas frakcinis žvyras, juo taip pat tvirtinami grioviai ir šlaitai. Žvyru lyginami keliai prieš pradedant kloti asfalto dangą. Žvyras yra puikus vandens laidininkas, todėl idealiai tinka drenažo panaudojimui. Jis neužkemša drenažo vamzdžio, o jį sutvirtina.