Transporto paslaugos

 • Transporto paslaugos
 • Transporto paslaugos
 • Transporto paslaugos

Teikiame birių krovinių transportavimo ir pardavimo paslaugas, specializuojamės įvairių rūšių krovinių pervežime. Mūsų transporto priemonių parką sudaro savivarčiai automobiliai, kuriais greitai ir saugiai pristatome savo klientams įvairių rūšių produkciją: smėlį, įvairių frakcijų žvyrą, betono skaldą, augalinį sluoksnį, gruntą, molį ir statybinį laužą.

Mūsų įmonės transporto paslaugos turi ilgamete darbo patirtį šioje srityje, kas leidžia profesionaliai atlikti visus darbus, nepriklausomai nuo jų sudėtingumo ar apimties. Dirbame atsakingai ir atidžiai, užtikrindami, kad visi projektai būtų įgyvendinti pagal sutartus terminus ir laikantis aukščiausių kokybės standartų.

Mes puikiai suprantame, kaip svarbu yra punktualumas ir patikimumas mūsų klientams, todėl visuomet stengiamės pateikti konkurencingas kainas bei lanksčias atsiskaitymo sąlygas. Pasirinkę mus, galite būti tikri, kad jūsų kroviniai bus pristatyti laiku ir be rūpesčių. Mes vertiname kiekvieną klientą ir siekiame ilgalaikio bendradarbiavimo, todėl nuolat investuojame į savo techniką ir darbuotojų kvalifikaciją, siekdami užtikrinti nepriekaištingą paslaugų kokybę.

UAB „ALNITRANSA“

Įmonės kodas: 178234817
PVM mokėtojo kodas: LT782348113
Vadovas: Algirdas Didžiokas
Adresas: Zibalų g.- 51 B, Širvintų m., LT-19124 Širvintų r.
Telefonas: +370 382 52 433
Mobilus: +370 610 03 323
El. pašto adresas: alnitransa@gmail.com


Informacija apie Jūsų duomenis nėra renkama, nei kaip nors prieinama trečiosioms šalims. Detalesnė informacija apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama mūsų privatumo ir slapukų politikoje.


 • Kelių tiesimas

  Vietinių reikšmės kelių tiesimas, įrengimas. Įvairių aikštelių įrengimas. Kelio tvarkymas - duobių lyginimas, užpylimas

 • Technikos nuoma

  Teikiame vietines (statybų aikštelė, žemės sklypas, privatus kiemas ir kt.) pervežimo paslaugas vikšriniais savivarčiais. Mini savivarčius labai patogu naudoti

 • Statybinių atliekų tvarkymas

  Esame įregistruoti atliekas tvarkančių įmonių registre ir tvarkome: betono, gelžbetonio atliekas (17 01 01); plytų atliekas (17 01 02); Atliekas galime surinkti ir atsivežti savo transportu

 • Pastatų griovimas ir statybinio laužo išvežimas

  Nebenaudojami ar seni įvairios paskirties statiniai sukelia daug problemų jų savininkams...

 • Naudingos iškasenos

  Alnitransa prekiauja įvairaus asortimento naudingomis iškasenomis.  Visa žaliava randasi Zibalų g.- 51 B, Širvintų m